wadam

12 280 68 91

wadam@wadamsklep.pl

Kryspinów 1

Wadam logo nowe
 • Poniedziałek - Piątek
  9.00 - 17.00
 • Sobota
  8.00 - 14.00

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Uncategorized

Szyna FoamRail ™ - FR2

Uszczelnij bariere w ciągu minuty!

Dwie 121-centymetrowe aluminiowe szyny z dwoma złączami T-Clip ™. Przymocuj do dowolnej tyczki ZipWall® i szczelnie zamknij barierę wzdłuż sufitu, podłogi lub ścian. Nie wymaga drabiny, taśmy i nie zostawiaj żadnych uszkodzeń. Może być stosowany z folią z tworzywa sztucznego lub z wielowarstwowymi panelami wielokrotnego użytku ZipFast ™.

Po rozłożeniu bariery przeciwpyłowej można ją szczelniej zamknąć za pomocą beztaśmowych szyn FoamRail ™ wzdłuż sufitu, podłogi lub ścian. 2-pak zawiera dwie 121-centymetrowe aluminiowe bezklejowe szyny FoamRail ™ z dwoma klipsami T-Clip ™, które mogą uszczelnić do 243-centymetrów bariery przeciwpyłowej.

Szyna FoamRail ™ zapobiega ucieczce pyłu z obszaru roboczego podczas przebudowy, renowacji i naprawy. W przeciwieństwie do taśmy, linia produktów FoamRail ™ jest wielokrotnego użytku i zapewnia solidne rozwiązanie do kontroli pyłu. Jest szczególnie przydatny do prac budowlanych w miejscach takich jak placówki służby zdrowia, restauracje, powierzchnie handlowe, budynki biurowe oraz wszelkie zajmowane lokale mieszkalne lub komercyjne.

 • Uszczelnia panel przeciwpyłowy bez taśmy w kilka sekund
 • Nie wymaga drabiny i nie pozostawia żadnych uszkodzeń
 • Aluminiowa konstrukcja z pianką 
 • Wielokrotnego użytku 
 • Działa ze wszystkimi tyczkami ZipWall®
 • Świetna alternatywa do taśmy, gdy wymagane jest szczelne zamknięcie

Po rozłożeniu bariery przeciwpyłowej można ją szczelniej zamknąć przy użyciu beztaśmowych szyn FoamRail ™.

Aby szczelnie zamknąć barierę przeciwpyłową pod sufitem, należy podłączyć złącze TClip ™ do szynyFoamRail ™ i zatrzasnąć ją na przegubie kulowym słtyczki ZipWall®. Podnieś słupek z przymocowaną szyną FoamRail ™ i zablokuj ją na swoim miejscu.

Aby uszczelnić barierę przeciwpyłową na podłodze, wymień stopę styczki ZipWall ™ na adapter podłogowy. Umieść szynę FoamRail ™ na podłodze, zatrzaśnij dolną częśćtyczki w złączu TClip ™ i ustaw.
Uwaga: Bariera może być uszczelniona na suficie i podłodze jednocześnie za pomocą jednej tyczki.

Aby uszczelnić barierę przeciwpyłową przy ścianie, użyj klamry szyny SideClamp ™. Przymocuj każdą klamrę do szyny FoamRail ™ i zamontuj ją na słupie ZipWall® najbliżej ściany.

fax. 12 280 05 45

WADAM Sp. z o.o. sp. k.

Kryspinów 1, 32-060 Liszki
NIP 9442255078
Regon 367246165
Numer KRS: 0000691774

"Pokazałem Wam drogę. Przejść nią musicie sami"

Budda Siakjamuni